Olimpiskais čempions ātršaušanā AFANASIJS KUZMINS

Latvijas Sporta muzejs par godu mūsu laika izcilākajam šaušanas sporta pārstāvim ir atklājis izstādi „Olimpiskais čempions ātršaušanā AFANASIJS KUZMINS”.
Izstādes galvenais varonis – olimpiskās zelta un sudraba medaļas ieguvējs, pasaules čempions un rekordists ātršaušanā Afanasijs Kuzmins.

Deviņi olimpiskie cikli, deviņi olimpiskie starti! Olimpisko spēļu zelta medaļa Seulā 1988. gadā un sudraba Barselonā 1992. gadā, ieraksti Ginesa rekordu grāmatā. Tā ir A. Kuzmina bilance šaušanas sportā 50 gadu garumā.

Viņa sportiskā biogrāfija ikvienā uzziņu krājumā aizņem daudzas garas rindiņas, to rotā ne tikai unikālā olimpiskā hronika, Eiropas un pasaules čempiona tituli, rekordi, bet arī daudzie apbalvojumi — Darba Sarkanā karoga ordenis, Viestura ordenis, LOK Goda zīme, Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta Tomasa Baha balva un vēl un vēl..., kas liecina par šī cilvēka gara spēku un bezgalīgu uzticību šaušanas sportam. To spēj sasniegt tikai Liels Meistars.

Izstāde „Olimpiskais čempions ātršaušanā AFANASIJS KUZMINS” tika atklāta 2018.gada 24. janvārī, plkst. 17.00, Latvijas Sporta muzejā, Vecrīgā, Alksnāja ielā 9. Izstāde būs aplūkojama līdz 2018.gada 31.jūlijam