Mārtiņam Pagodkinam - 75

28.februārī Latvijas Sporta muzejā tika atzīmēta žurnālista, sporta darbinieka, Latvijas Hokeja federācijas pārstāvja Mārtiņa Pagodkina 75 gadu jubileja.

Mārtiņu sveica Latvijas Sporta muzejs, Latvijas Hokeja federācijas pārstāvis Māris Baldonieks, Daugavpils, Jūrmalas, Liepājas, Brocēnu un Tukuma hokeja klubu pārstāvji. Apsveikt Mārtiņu bija ieradušies arī sporta žurnālisti, ilggadējie kolēģi Latvijas Radio - Gunārs Jēkabsons un Inita Kresa - Katkovska, kā arī rakstošie žurnālisti: Jānis Matulis (Sporta Avīze, sportacentrs.com), Māris Zembergs (Diena), jaunā sporta žurnāliste Līga Stirna (Delfi). Sveikt jubilāru bija ieradies arī Austris Šmīdebergs, Latvijas Sporta muzeja dibināšanas idejas autora Voldemāra Šmidberga dēls.

Fotogrāfijas no pasākuma. Foto: Solvita Lomanova

Žurnālisti: Gunārs Jākobsons, Jānis Matulis, Inita Kresa - Katkovska