Līdz 14.novembrim slēgtas muzeja izstāžu zāles

Muzejā top jauna ekspozīcija Latvijas Olimpiešu Goda zāle - "Zelts. Sudrabs. Bronza", tāpēc laikā no 31.jūlijam līdz 14.novembrim Latvijas Sporta muzeja izstāžu zāles apmeklētājiem būs slēgtas.

Šajā laikā, iepriekš piesakoties, iespējams apmeklēt bibliotēku un krājumu, tāpat ir iespējams pieteikties ceļojošajām izstādēm.

Grāmatu un periodikas krājuma lasītavu var apmeklēt, saskaņojot laiku ar Latvijas Sporta muzeja administrāciju (tālr. 67225127 vai mob. 26332739).

Muzeja krājuma darba laiks — no otrdienas līdz piektdienai (10.00—17.00), iepriekš piesakoties, zvanot pa tālruni 67225127 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāku informacīju par Latvijas Sporta muzeja Ceļojošo izstāžu piedāvājumu skatīt šeit...