Grāmata Latvijas sporta lepnums 100

LATVIJAS SPORTA MUZEJĀ 29. OKTOBRĪ PLKST. 13. 00 NOTIKS GRĀMATAS „LATVIJAS SPORTA LEPNUMS 100” ATVĒRŠANA.

Grāmatas tapšana, kas aizsākās krietnu laiku atpakaļ, ir pēdējo gadu grandiozākais kopdarbs, kura veidošanā iesaistījās 27 autori, 29 fotogrāfi, organizācijas un privātpersonas.
480 lapaspušu biezais izdevums ar stāstiem, ar pāri par 400 ilustrācijām, fotoattēliem no Latvijas Sporta muzeja, Latvijas Olimpiskās komitejas, Rīgas Motormuzeja, sporta veidu federāciju un privātpersonu arhīvu materiāliem veido saturā iespaidīgu un patiesu vēstījums par simts gados noieto ceļu. No pirmās Latvijas Olimpiādes līdz pēdējām Olimpiskajām spēlēm 2018. gadā. No, šķietami mazām lietām, kas gadu gaitā pārauga lielās – izcilu cilvēku sportiskos sasniegumos. Grāmata ir kā spogulis mūsu tautas gribai sportot. Lai stāsti par mūsu sporta zvaigznēm – Olimpisko spēļu, pasaules un Eiropas čempioniem, iedvesmo mūs būt labākiem, stiprākiem un laimīgākiem.
Grāmatu izdevis Latvijas Sporta muzejs ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.

LL ielugums