Latvijas Sporta muzeja buklets

Muzeja bukleta vaks Large

Latvijas Sporta muzejs ir sagatavojis bukletu: nelielu, līdzi paņemamu ieskatu muzeja vēsturē un šodienas dzīvē, krājumā un ekspozīcijā. Bukleta sagatavošanā izmantoti materiāli no muzeja arhīva, kā arī I. Znotiņa, Z. Mezavilka, J. Bērziņa-Soma un A. Meirānes fotoattēli. Šis buklets ļauj iepazīt dažādu laikmetu izcilākos Latvijas sportistus vaigā: soļotāju Jāni Daliņu, šķēpmetēju Jāni Lūsi, basketbolisti Uļjanu Semjonovu, skeletonistu Martinu Dukuru, BMX braucēju Māri Štrombergu.

Image 00442 Large

Bukleta vizuālajam noformējumam izmantoti arī muzeja krājuma priekšmetu attēli: Mārtiņa Rubeņa olimpiskā bronzas medaļa (2006. gads), TTT basketbola meistarkomandas izcīnītais Eiropas kauss (20. gs. 60. gadi), Jāņa Daliņa goda balva- sudraba lauru vainags (1932. gads) un citi skaisti un vērtīgi priekšmeti.

Īpaša sadaļa atvēlēta muzeja idejas aizsācējam Voldemāram Šmidbergam un viņa izauklētajai idejai par Latvijas Sporta muzeju. Mēs, bukleta veidotāji, ceram, ka tas kalpos kā neliela atmiņa par jauku tikšanos un kā tilts uz draudzību mūža garumā.

Buklet aatveruma Large

12.01.2021.