Muzeja veltījums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai simtgadē

LSPA stends foto autors Ivans Klementjevs 2

Latvijas Sporta muzeja veltījums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) simtgadē- gaismas stends ar LSPA absolventu un mācībspēku- olimpiešu portretiem. Stendā apskatāmi izcilākie 127 sportisti, kas dažādos laika posmos piedalījušies olimpiskajās spēlēs.

Stenda tapšanā izmantotas fotogrāfijas no Latvijas Sporta muzeja un Latvijas Olimpiskās komitejas arhīviem. Fotogrāfiju autori ir Aivars Liepiņš. Armands Puče, Dainis Caune, Ilmārs Znotiņš, Jānis Markvarts, Romāns Kokšarovs, Zigismunds Zālmans/NIKON, Zigurds Mežavilks un citi, nezināmi autori. Veltījums tapis ar Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu. Mākslinieciskais noformējums- „DUE dizains” Intas Bērentes-Strengas vadībā. Gaismas stends līdz nākamā gada 1. janvārim apskatāms LSPA ēkā (1. stāva vestibilā), Brīvības gatvē 333, Rīgā.

LSPA stends foto autors Ivans Klementjevs 5

LSPA stends crop 1