Igaunijas Sporta muzejs svin 50 gadu jubileju

No 2013. gada 6. līdz 9. decembrim mūsu kolēģi — Igaunijas Sporta muzejs atzīmēja savu 50 gadu jubileju ar plašu sarīkojumu programmu un ārvalstu viesu piedalīšanos.

Pasākuma kulminācija bija muzeja 50 gadu jubilejai veltīta starptautiska konference, kas divu dienu garumā (7. un 8. decembrī) norisinājās muzeja telpās Tartu un pulcēja referentus, muzeja darbiniekus, pētniekus un interesentus no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas un Ķīnas.

50 gadu garumā muzejs aktīvi darbojies Iagunijas sporta kultūrvēsturiskā mantojuma, Igaunijas sporta vēstures izpētē un popularizēšanā, veidojot sadarbību ar citu valstu sporta muzeju un sporta organizāciju pārstāvjiem, tostarp, arī ar Latvijas Sporta muzeju un Latvijas Olimpisko akadēmiju.

Latvijas Sporta muzejs vēl kolēģiem Igaunijā veiksmīgu un augošu darbību arī turpmāk!

Agra un Daimar
Latvijas Sporta muzeja direktore Agra Brūne sveic Igaunijas Sporta muzeja direktoru Daimaru Lellu (Daimar Lell). Foto: Latvijas Sporta muzejs, 2013. gada 7. decembris.

Agra un Daimar 1
Daimars Lells un Agra Brūne Igaunijas Sporta muzeja 50 gadu jubilejas sarīkojumā.

Raksta titulfoto avots: www.spordimuuseum.ee.

Informāciju sagatavoja:
Guntis Vāveris