LATVIJAS OLIMPISKĀS AKADĒMIJAS SVĒTKi

22. APRĪLĪ BĒRNI NO NACIONĀLAJĀM KULTŪRAS BIEDRĪBĀM SPORTOS LATVIJAS OLIMPISKĀS AKADĒMIJAS SVĒTKOS

Lai ar sportiskām aktivitātēm veicinātu Latvijā dzīvojošo, dažādu tautību, bērnu savstarpējo komunikāciju un draudzību, svētdien - 22.aprīlī, Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) rīkos ikgadējos Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, kuru aktivitātēs iesaistīsies arī Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Sporta svētki norisināsies Rīgā, Olimpiskajā centrā “Elektrum” (Gtrostonas ielā 6b, Futbola zāle), no pulksten 11.00 – 15.00.
Jau šobrīd pasākumam pieteikti vairāk nekā 300 bērni un jaunieši no dažādām Latvijas Nacionālajām kultūras biedrībām - igauņu, vācu, poļu, armēņu, grieķu, ebreju, lietuviešu un citām. Līdz 17.aprīlim svētkiem aicināti pieteikties visi Latvijas mazākumtautību kultūras biedrību un izglītības iestāžu bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 14 gadiem, kā arī viņu ģimenes, draugi un atbalstītāji.
Sporta svētkos risināsies gan komandu sacensības futbolā, tautas bumbā, virves vilkšanā un stafetēs, gan individuālās sporta aktivitātes, ar lekšanas, skriešanas un mešanas elementiem, piemēram, basketbola metienu sacensības, futbola soda sitieni, šautriņu mešana, klinšu kāpšana, diskgolfs un citas sporta aktivitātes.
Svētkos, analogi kā Olimpiskajās spēlēs, varēs izbaudīt olimpisko gaisotni un nostiprināt olimpiskos ideālus. Sporta svētku moto – galvenais nav uzvara, bet piedalīties cīņā par uzvaru!, kur katrs svētku dalībnieks, kurš būs piedalījies noteiktā skaitā aktivitāšu, saņems LOA piemiņas veltes.
Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētkus “Vienoti sportā”, jau 29. reizi, organizē LOA, bet sporta aktivitātes vadīs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti un mācībspēki.
Svētkus atbalsta: Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Olimpiskā komiteja, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Gaidīti visi interesenti un mediju pārstāvji!
XXIX Latvijas mazākumtautību bērnu un jauniešu sporta svētku “Vienoti sportā” NOLIKUMS.

Informāciju sagatavoja:
LOA izpilddirektore Antra Gulbe, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
67543414