Apgādam Jumava - 25

2016.gada 28. jūlija pēcpusdienā Latvijas Sporta muzeja direktore Agra Brūne piedalījās apgāda "Jumava" 25 gadu jubilejas ballē, kas notika, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja filiālē "Dauderi". Jubileja tika tika atzīmēta kopā ar Reader's Digest Baltic pārstāvniecību Latvijā, kurai apritēja 5 gadi. Pasākuma ietvaros tika prezentēts Andreja Pumpura eposs "Lāčplēsis", kurš tika izdots ar īpaši šim izdevumam radītām ilustrācijām.

Pasākumu vadīja dziedošais aktieris Guntis Skrastiņš, kurš pirmo vārdu deva apgāda vadītājam Jurim Visockim. Sveicēju vidū bija Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzējs Valdis Villerušs kopā ar saviem biedriem Pauli Liepu un Helēnu Heinrihsoni, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis, "Jumavas" mūža abonents un publicists biedrs Ēriks Hānbergs, "Jumavas" sadarbības partneris Viktors Tihonovs, Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks politiskā direktora birojā Kārlis Eihenbaums, ziņu portāla "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš, projekta "Latvijas Tautsaimniecība" sastādītājs un darba grupas vadītājs Gatis Krūmiņš, rakstnieks Arnolds Auziņš un Latviešu Pasaules klaidoņu biedrības prezidents Pēteris Strubergs.