STARPTAUTISKĀ OLIMPISKĀ VĒSTURNIEKU APVIENĪBA PASNIEGS BALVU PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU GENĀDIJAM MARIČEVAM

Trešdien, 21.septembrī “Latvijas Sporta muzejā” Starptautiskā Olimpiskā vēsturnieku apvienība pasniegs “Vikelas plāksni” vēsturniekam un Starptautiskās Olimpiskās vēsturnieku apvienības mūža biedram Genādijam Maričevam par mūža ieguldījumu Olimpiskās vēstures saglabāšanā.

“Vikelas plāksne” ir augstākais Starptautiskās Olimpiskās vēsturnieku apvienības apbalvojums, ko pasniedz vēsturniekiem, kuri mūža garumā ir veicinājuši Olimpisko vērtību un vēstures saglabāšanos.

Svinīgo apbalvošanu veiks Starptautiskās Olimpiskās vēsturnieku apvienības prezidents Deivids Valečinskis (David Wallechinsky) un ģenerālsekretārs Markus Ostervalders (Markus Osterwalder). Pasākumā piedalīsies arī Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis.

Apbalvošanas pasākums notiks trešdien, 21.septembrī “Latvijas Sporta muzejā” (Alksnāja iela 9, Rīga), plkst.14:00.

Genādijs MARIČEVS

Uzņēmējs, vēsturnieks, Starptautiskās Olimpisko vēsturnieku apvienības mūža biedrs un vairāk kā desmit Olimpiskās kustības vēsturei veltītu grāmatu autors, apbalvots ar LOK Goda zīmi;

Dzimis: 1951. gada 21. Jūlijā, Rīgā;

Izglītība: Rīgas 10. vidusskola, Ļeņingradas Finanšu ekonomikas institūts, LVU Ekonomikas fakultāte; Darba gaitas: Latvijas PSR Valsts plāna komiteja, kopš deviņdesmito gadu sākuma — uzņēmējs.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo” un SIA “Moller Auto Krasta”.

Informāciju sagatavoja:

Mārtiņš Mālmeisters

LOK preses sekretārs Mob. tel.: +371 26197135 E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.olimpiade.lv

www.draugiem.lv/olimpiade www.facebook.com/OlimpiadeLV www.twitter.com/Olimpiade_lv www.youtube.com/OlimpiadeLV