Delegācija no Ālenas Latvijas Sporta muzejā

21.februārī Latvijas Sporta muzejā viesojās sporta veterānu delegācija no Ālenas (Vācija) pilsētas. Delegāciju vadīja Dīters Masins (Dieter Massin), bijušais Eiropas Vieglatlētikas veterānu asociācijas prezidents, kurš ar savas pilsētas pārstāvjiem un sporta veterāniem ir savākuši vairāk kā 1000 sporta relikviju un ir iecerējuši veidot Sporta muzeju Ālenā.

Delegācija apmeklēja Latvijas Sporta muzeja krājuma telpas, kur galvenā krājuma glabātāja Solvita Lomanova tiem pastāstīja par krājuma glabāšanas noteikumiem, par priekšmetu reģistrēšanu u.c. veida dokumentācijas gatavošanu, strādājot ar muzeja priekšmetiem. No Latvijas sarunās piedalījās Latvijas Sporta muzeja direktore Agra Brūne, Latvijas Sporta veterānu - senioru savienības prezidents Daumants Znatnajs, Laine Kreicere, LSVS valdes locekle, Ventspils sporta veterāne Dace Brakanska un Olimpiskais čempions šķēpa mešanā Dainis Kūla.

IMG-20170221-WA0001

IMG-20170221-WA0004  IMG-20170221-WA0003

Olimpiskais čempions šķēpmešanā Dainis Kūla ar Olimpisko zelta medaļu, izcīnīta Maskavā, 1980.