Latvijas Sporta muzejs un Latvijas Olimpiskā komiteja parakstījuši sadarbības līgumu olimpiešu goda zāles izveidē

Gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, Latvijas Sporta muzejs  ir ieplānojis izveidot pastāvīgu muzeja ekspozīciju “Latvijas Olimpiešu Goda zāle – Zelts. Sudrabs. Bronza”, kas stāstīs par Latvijas Olimpiešu gaitām un sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs.

27.septembrī  Latvijas Sporta muzejā notika svinīgā sadarbības līguma parakstīšana ar Latvijas Olimpisko Komiteju par līdzdalību ekspozīcijas izveidē un ciešākā sadarbībā.

DSC09029s

DSC09033s

DSC09035s

Šajā tikšanās reizē Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis Latvijas Sporta muzejam uzdāvināja Latvijas ziemas sporta savienības Valdes sēžu protokolu (01.01.1930.-01.01.1940.) grāmatu.

DSC09038s